Pojistit lze i novostavbu před dokončením

Obsah článku

Jen ten, kdo někdy stavěl nebo si nechal postavit dům na klíč, ví, kolik je to starostí, probděných nocí, diskusí se zedníky a hlídání, aby bylo vše tak, jak má být a nikdo nic neošidil. Investice do vlastní nemovitosti jsou závratné a často je člověk splácí až do konce života, proto je namístě si stavbu i výsledek pořádně pojistit.

Ano, čtete správně, je pozdě bycha honit až v případě, že se něco semele. Když vám střechou zateče nebo vám ji rovnou odnese vítr nebo vám stavební materiál rozkradou nenechaví lapkové. Už v okamžiku zahájení stavebních prací je třeba dbát na bezpečnost, a to nejen svou, ale i svého okolí. Majetkové pojištění od ERGO myslí na všechny případy, a to už v okamžiku, kdy stavitel začíná s prací.

Co lze pojistit?

V rámci produktu Bezpečný domov plus si můžete pojistit rodinný dům, či rekreační stavbu,

byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost (trvale obydlenou i rekreační), budovy s činností do 1/2 obytné plochy, garáž, ale třeba i teplená čerpadla. To vše s limitem pojistného plnění až do 10 milionů korun.

Přečtěte si zajímavý článek:  Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Budete tak chráněni před přírodními živly, nešťastnými náhodami a stejně tak před lidskou zlobou a závistí. Pojištění majetku online zabere jen pár minut a zvládne to úplně každý. Stačí znát rozměry nemovitosti a vyplnit interaktivní aplikaci u ERGO pojišťovny. Bezpečný domov PLUS byl navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku.

Proč u ERGO?

Bezpečný domov plus má v základní ceně i pojištění povodní a záplav. Pojištění vedlejších budov, jako jsou například stodoly a garáže, je pohodlně na jedné smlouvě. Nabízí se také speciální pojištění bazénů a vířivek, krytí škod způsobených zvěří či hmyzem na budově a její fasádě, či zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců od škody.

Neváhejte uzavřít kvalitní pojistku od ERGO pojišťovny, která vám dovolí nejen v klidu pracovat, ale i odpočívat. Všechny problémy totiž vyřeší za vás!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search