Potřebujete rychle prodat dům či byt? Nezapomeňte na home staging

Trh s nemovitostmi neustále roste a nic nenaznačuje tomu, že by tomu tak nemělo být ani v budoucnu. Jelikož si případní zájemci mohou vybírat z široké nabídky nemovitostí, může být někdy poměrně těžké nají kupce zrovna pro tu vaši. A právě v takovou chvíli přichází na řadu home staging, se kterým můžete svůj dům či byt prodat dříve, než byste čekali.

Estetika na prvním místě

Zájemci o nemovitosti při výběru svého nového domu či bytu často dbají nejen na praktické informace, jako je lokalita nebo rozměry, ale i na vzhled a vybavení samotné nemovitosti. Obecně začíná být pravidlem, že mnohem lépe se prodá menší byt s perfektně sladěným designem než velký byt, který vypadá jako by v něm roky nikdo nebydlel.

I když to může znít trochu povrchně, v posledních letech vyhrává zejména estetika. Na tu je třeba dbát již při podávání inzerátu, který by měl adekvátně prezentovat vámi prodávanou nemovitost. V souvislosti s tím se začal objevovat nový pojem, a to home staging.

Přečtěte si zajímavý článek:  Víte, jak si poradit s mastnou skvrnou na zdi?

Ten ve zkratce představuje služby, kdy zkušený designer upraví interiér prodávané nemovitosti tak, aby na první pohled působil mnohem přitažlivěji. Pokud tedy například prodáváte byt v Ostravě a využijete home staging Ostrava, budete mít několikanásobně větší pravděpodobnost, že se vám ho podaří prodat za vyšší cenu a rychleji než vaší konkurenci.

V homestaging není jen o designu

Home staging je zejména spojený s designem, který dokáže danému interiéru dodat ten správný vzhled. K tomu, aby byl designér schopný nemovitost podat v tom nejlepším světle, musí rozumět i psychologii potenciálního zákazníka a mít smysl pro detail.

To vše nabízí i home staging Praha, díky kterému budete schopni prodat i nemovitost s menšími nedostatky. Zkušená designérka se například postará o to, aby interiér působil prostorněji či světleji, než ve skutečnosti je. Toho dosáhne nejen redesignem místnosti, ale i pořízením a umístněním nového nábytku, dekorací a dalších doplňků. Během chvilky tak z vámi prodávané nemovitosti vytvoří dům či byt snů.

Real Estate Homeownership Homebuying  - VisionPics / Pixabay

Potřebujete rychle prodat dům či byt? Nezapomeňte na home staging

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search