Potřebujete rychle prodat dům či byt? Nezapomeňte na home staging

Trh s nemovitostmi neustále roste a nic nenaznačuje tomu, že by tomu tak nemělo být ani v budoucnu. Jelikož si případní zájemci mohou vybírat z široké nabídky nemovitostí, může být někdy poměrně těžké nají kupce zrovna pro tu vaši. A právě v takovou chvíli přichází na řadu home staging, se kterým můžete svůj dům či byt prodat dříve, než byste čekali.

Estetika na prvním místě

Zájemci o nemovitosti při výběru svého nového domu či bytu často dbají nejen na praktické informace, jako je lokalita nebo rozměry, ale i na vzhled a vybavení samotné nemovitosti. Obecně začíná být pravidlem, že mnohem lépe se prodá menší byt s perfektně sladěným designem než velký byt, který vypadá jako by v něm roky nikdo nebydlel.

I když to může znít trochu povrchně, v posledních letech vyhrává zejména estetika. Na tu je třeba dbát již při podávání inzerátu, který by měl adekvátně prezentovat vámi prodávanou nemovitost. V souvislosti s tím se začal objevovat nový pojem, a to home staging.

Přečtěte si zajímavý článek:  Atraktivní byty v rezidenční čtvrti Vilapark Klamovka. Proč si je zamilujete?

Ten ve zkratce představuje služby, kdy zkušený designer upraví interiér prodávané nemovitosti tak, aby na první pohled působil mnohem přitažlivěji. Pokud tedy například prodáváte byt v Ostravě a využijete home staging Ostrava, budete mít několikanásobně větší pravděpodobnost, že se vám ho podaří prodat za vyšší cenu a rychleji než vaší konkurenci.

V homestaging není jen o designu

Home staging je zejména spojený s designem, který dokáže danému interiéru dodat ten správný vzhled. K tomu, aby byl designér schopný nemovitost podat v tom nejlepším světle, musí rozumět i psychologii potenciálního zákazníka a mít smysl pro detail.

To vše nabízí i home staging Praha, díky kterému budete schopni prodat i nemovitost s menšími nedostatky. Zkušená designérka se například postará o to, aby interiér působil prostorněji či světleji, než ve skutečnosti je. Toho dosáhne nejen redesignem místnosti, ale i pořízením a umístněním nového nábytku, dekorací a dalších doplňků. Během chvilky tak z vámi prodávané nemovitosti vytvoří dům či byt snů.

Real Estate Homeownership Homebuying  - VisionPics / Pixabay

Potřebujete rychle prodat dům či byt? Nezapomeňte na home staging

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search