Podnikání v realitách je výdělečné, ale i pořádně náročné. Co vše vás jako realitního makléře čeká?

Podnikání v realitách se těší velké oblibě již desetiletí, což se nezměnilo ani do současnosti. Dosáhnout v něm opravdového úspěchu může být pořádně složité, a to i pro ty, kteří se realitám věnují několik let. Pokud však naleznete firmu, která vám podá pomocnou ruku a pomůže vám s vaším rozjezdem, můžete si dříve či později vybudovat opravdu prosperující podnikání.

Práce makléře nezahrnuje pouze prodej domů

Obvykle je práce realitního makléře vnímána jako nudná kancelářská činnost, kde se nemovitosti prodávají jako na běžícím pásu. Skutečnost je však jiná a opravdová práce makléře zahrnuje celou řadu činností, během kterých se jen málokdy ohřejete v prostředí kanceláře. Naopak se připravte na celý den plný schůzek, telefonátů a návštěv nemovitostí.

V případě, že je vaším cílem práce v realitách měli byste počítat s tím, že se jedná o plnohodnotné podnikání, kdy se musíte spolehnout pouze na sebe samotné. I přesto můžete využít pomoc renomovaných realitních kanceláří, které vám pomohou s jeho rozjezdem. Ve své nabídce má realitní makléř práce i realitní kancelář RE/MAX Anděl, která vám pomůže získat potřebné informace a vzdělávat se v realitách a dalších oblastech.

Přečtěte si zajímavý článek:  Zastřešení bazénů přijde i příští rok vhod

Připravte se na flexibilitu a zajímavé výdělky

Když už víte, jak se stát realitním makléřem, měli byste se připravit i na to, co takové podnikání ve skutečnosti obnáší. Především budete potřebovat pořádnou dávku trpělivosti a také flexibility, kdy budete schopní vyrazit do terénu, nebo komunikovat s klienty v jakoukoliv denní hodinu.

Zajímavý je i plat realitního makléře, který se odvíjí od délky vaší praxe a také společnosti, se kterou spolupracujete. V případě zmíněné firmy RE/MAX Anděl se provize pohybuje okolo 50 % u nováčků a 80 % u již zkušených makléřů. Každopádně vždy budete vědět, že jste svými pány a můžete si sami vybrat, jak intenzivně budete pracovat.

Podnikání v realitách je výdělečné, ale i pořádně náročné. Co vše vás jako realitního makléře čeká?

Podnikání v realitách je výdělečné, ale i pořádně náročné. Co vše vás jako realitního makléře čeká?

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search