Hledáte dostupné a zároveň moderní bydlení? Nabídka domů i bytů je stále pestrá

Najít dostupné a zároveň moderní bydlení nemusí být v současné době zrovna hračka. Pokud však víte, kde hledat, můžete stále narazit na zajímavé nabídky nejen v oblasti bytů, ale i rodinných domů. V rámci modernizace a novodobých trendů lze vybírat i ze stále oblíbenějších pasivních domů a bytů, s nimiž můžete ušetřit i nemalé peníze v oblasti energií.

Pasivní dům či byt vám ušetří až 80 % na nákladech

V České republice touží po vlastním bydlení téměř každý druhý, což se projevuje i na poptávce po bytech či rodinných domech. V obou případech je však nabídka stále pestrá a především moderní. Asi nejoblíbenější jsou v tomto ohledu pasivní rodinné domy Solnice, s nimiž můžete ušetřit nemalé částky v oblasti energií. Pasivní domy jsou totiž navrhované tak, aby byly co nejméně energeticky náročné a zároveň si dokázaly určitou část energie vyrábět svépomocí.

Stejně jsou na tom i byty na prodej Solnice, které jsou podobně jako rodinné domy pasivní. Konkrétně se jedná hned o šestnáct jednotek v Královehradeckém kraji, které jsou stále dostupné. Jejich cena se v průměru pohybuje okolo pěti milionů korun, přičemž jeho koupi lze považovat za investici do budoucna, a především úsporu na nákladech, s níž lze ušetřit až 80 % v porovnání s klasickými rodinnými domy.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nové domy s luxusními byty

S pasivním bydlením můžete podpořit i své zdraví

Pasivní domy a byty nejsou stavěny pouze tak, abyste s nimi mohli ušetřit na energiích, ale i proto, aby se zvýšila kvalita vašeho života. Podle průzkumů má pasivní bydlení nemalý vliv na naše zdraví, jelikož jsou běžně vybaveny i rekuperací – s nimi počítá také prodej bytů Solnice. Pomocí jí lze efektivně větrat a filtrovat vzduch, aniž by docházelo k tepelným ztrátám. I instalace rekuperace tedy napomáhá k nemalým úsporám, kdy nemusíte větrat pomocí klasických oken.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search