Vinylové vs. dřevěné podlahy: Jaké jsou mezi nimi rozdíly a který typ je nejlepší?

Výběr podlahy se řadí mezi jedny z nejdůležitějších kroků, díky kterému si můžete ušetřit v budoucnu celou řadu problémů. V tomto ohledu je důležitá nejen její kvalita, ale také životnost, která by měla být ideálně co nejdelší. Mezi jedny z nejoblíbenějších typů podlah se řadí zejména vinylové a dřevěné podlahy, u nichž lze vybírat z opravdu široké škály vzorů a odstínů.

Podlahy se mezi sebou liší zejména v životnosti a odolnosti

Základem každého interiéru je nepochybně podlaha, od níž se odvíjí i jeho celkový design. Důležité je však věnovat pozornost i kvalitě a dalším vlastnostem, s nimiž vám podlaha vydrží i několik let bez jakéhokoliv poškození. Z hlediska odolnosti jsou nejlepší především vinylové podlahy, jimž neublíží ani pád těžkých předmětů či její pravidelné namáhání.

Právě proto je tento typ podlahy vhodný i do velmi namáhavých místností včetně chodby či obývacího pokoje. Mezi jedny z nejkvalitnějších typů podlah se řadí zejména ty dřevěné, jejichž životnost se běžně pohybuje i okolo několika desítek let. V tomto případě je však třeba počítat s pravidelnou a složitější údržbou podlahy, čímž se prodlužuje i její odolnost.

Přečtěte si zajímavý článek:  Zrcadlo do koupelny, zrcadlo do obývacího pokoje — jak si vybrat?

S výběrem vám pomůže PARKETCENTRUM s.r.o. – specialista na podlahy z Plzně

Kvalitní vinylové či  dřevěné podlahy nabízí plzeňská firma PARKETCENTRUM s.r.o., jež se v odvětví pohybuje již od roku 1994. V souvislosti s tím se jí podařilo nasbírat spoustu zkušeností, díky čemuž poskytuje kvalitní služby a také produkty. Již od samotného začátku se specializuje zejména na vinylové podlahy, čímž se jí daří disponovat jednou z nejširších nabídek na trhu. Mezi jedny z nejkvalitnějších se řadí i její dřevěné podlahy Plzeň, u nichž lze vybírat ze široké škály odstínů a dřevěných vzorů. Ve svém sortimentu mají však i veškerý materiál důležitý pro pokládku podlahy a její údržbu.

Vinylové vs. dřevěné podlahy: Jaké jsou mezi nimi rozdíly a který typ je nejlepší?

Vinylové vs. dřevěné podlahy: Jaké jsou mezi nimi rozdíly a který typ je nejlepší?

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search