Atraktivní byty v rezidenční čtvrti Vilapark Klamovka. Proč si je zamilujete?

Nové rezidenční čtvrti v atraktivních lokalitách jsou vždy skvělou příležitostí pro zajištění výjimečného místa pro život. Dobrá adresa a příjemné prostředí je právě to, co nám dokáže přispět ke spokojenému životu. Doslova na dosah zde máte veškeré vymoženosti velkoměsta, a přitom bydlíte v příjemném prostředí, které vám v tomto případě nabídne hned dvě scenérie výhledů, podle toho, zda preferujete výhled na město nebo do zelené zahrady. Pojďme si zdejší bytové domy představit blíže.

Bydlení pro každého

Své důvody k bydlení si zde mohou najít jak jednotlivci, dvojice, tak rodiny s dětmi. Těch důvodů je více. V prvé řadě jsou to již výše zmiňované dva druhy výhledů, kdy byty v sekci A nabízí krásné výhledy na Prahu, kdežto byty v sekci B zase nabídnou výhled do zelené zahrady. Nové byty na Praze 5 jsou tak vhodné jak pro vyznavače metropolitního stylu bydlení se vším všudy, tak pro každého, kdo spíše touží po výhledu do zeleně. Také okolí je jako stvořené pro každého. Naleznete zde:

  • Blízké restaurace a obchody
  • Možnosti kulturního vyžití
  • Možnosti sportování
Přečtěte si zajímavý článek:  Jak na péči o bambusové doplňky v domácnosti

Blízkost restaurací, obchodů a samozřejmě také příjemných kaváren doslova vybízí k posezení s přáteli. Jelikož se dostanete snadno do centra, během pár minut můžete být na smíchovském Andělu, tak máte blízko k veškerému dění ve městě. Pro relaxaci i sport se zase hodí bývalý zámecký park Klamovka.

Moderní byty

Samotné byty jsou velmi moderně koncipovány a je patrné, že od začátku bylo myšleno na každý detail. V rámci rezidenční čtvrti je 117 nových bytů, které mají promyšlené vnitřní dispozice. Nabídka bytů ke koupi tak nepostrádá moderní osobitý charakter. Vnitřní prostory jsou dostatečně prosvětlené, což vás za všech okolností nabije pozitivní energií, kdykoliv se vrátíte domů. Na zdejší byt lze získat také výhodný úvěr s dobrým úrokem, což může pomoci s financováním každému, kdo si zde bude chtít byt pořídit.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search