Chtějte dárek, který řekne obdarovanému, jak moc vám na něm záleží

Vybíráte vhodný dárek pro své blízké? Máte v rodině někoho, kdo právě obdržel nový titul, slaví svátek a podobně? Pak určitě hledáte vhodné dárky, jež mu dají najevo, jak výjimečný pro vás on i jeho životní úspěch či jubileum jsou.

Hledáte dárek, který nikdy neskončí založený v šuplíku? Pak určitě zapomeňte na nejrůznější zážitky nebo levné cetky do domácnosti. Chtějte něco, co má skutečnou hodnotu, a co ji navíc dokáže i během času ještě více znásobit.

Těžítka a propisky už nejsou IN

Pokud se zaměříme na firemní dárky a dárky pro muže, pak je skvělým tipem ryzí zlato. Ano, přesně to, jež je možné vnímat jako investici s přidanou hodnotu. Nemusí se jednat jen o obyčejný slitek. Chtějte mince nebo medaile s konkrétním motivem, který vnese do tohoto dárku další stupeň osobitosti.

Dáte tak obdarovanému najevo, že vám na něm skutečně záleží. A co víc, nedostane jen tak obyčejnou cetku, ale něco, co může v případě potřeby prodat a získat tak přímo finanční prostředky. Finanční prostředky, jejichž objem bude narůstat společně se zvyšující se hodnotou zlata v průběhu let. Zapomeňte na běžné reklamní předměty pro vážené firemní partnery a nechte jim vyrazit například zlatou medaili s jejich jménem. Velikost medaile či mince samozřejmě odvoďte od toho, jak velkou důležitost takovému firemnímu partnerovi přikládáte.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kindergeld: Jak dosáhnout na přídavky na děti v Německu?

Ženy mají v oblibě jiné motivy

Pokud naopak hledáte dárek pro ženu třeba k výročí svatby, zapomeňte na strohost čistých zlatých slitků. Mnohem větší radost jim udělají medaile, na nichž jsou vyvedena jejich rodná jména (případně mince téhož ražení).

A velmi oblíbená jsou také znamení zvěrokruhu. Stačí si vybrat to, které odpovídá obdarovanému. Dáte tak zároveň najevo, že chcete, aby mu hvězdy opravdu přály. A kde takové dárky sehnat? Jedině u specialistů, například ti ze stránek Zlate-mince.cz působí na našem trhu už od roku 2003.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search