Hygienicky čisté holení každý den

Pokud pečujete o svůj vzhled pravidelně, měli byste se soustředit na to, aby byl váš holicí strojek vždy 100 % čistý. Pokud tomu totiž tak nebude, riskujete podráždění nebo dokonce infekci pokožky.

Pokud si myslíte, že vám stačí hlavici strojku jen opláchnout pod teplou vodou a tím učiníte čistícímu procesu za dost, pak se mýlíte. Kde se inspirovat při skutečně účinném procesu? Jděte tam, kde hygieně opravdu rozumí.

Braun klade důraz na hygienu

Pokud máte v oblibě holicí strojky od značky Braun (a není se čemu divit, protože jde o skutečně kvalitní produkty), pak určitě víte, jak pečlivě si jejich tvůrci dávají záležet na každém detailu. To se ovšem netýká jen strojků samotných ale také péče o ně. Důkazem toho je čistící kazeta Braun.

Experti na hygienu se totiž nespoléhají jen na obyčejný oplach pod vodovodním kohoutkem. Moc  dobře totiž vědí, že jen obyčejná voda zbytky kůže ani vlasů odstranit nemůže. A kde se nacházejí zbytky, tam se rády množí i bakterie.  A právě proto přistupují k hygieně holicích strojků docela novým způsobem.

Přečtěte si zajímavý článek:  Vybavte se na sport s KÖCK-SPORT - kvalitní sportovní vybavení pro každého

Čisticí kazeta se používá snadno

Vaším novým společníkem v koupelně by se proto rozhodně měla stát Braun čistící kazeta. Její použití je velmi jednoduché. Získáte speciální roztok, do kterého hlavice svého holicího strojku ponoříte a za pár minut se budete těšit z jejich dokonalé čistoty.

Vše je opravdu snadné. Nejdříve je nutné hlavici dobře opláchnout pod vodou a následně osušit. To je důležité, protože příliš velké množství vody by roztok v kazetě příliš naředilo a ten by následně nefungoval tak, jak po něm požadujeme. Poté jen vložíte hlavici do kazety, zavřete a počkáte, až proběhne čistící proces. Vše velmi výhodně pořídíte ve specializovaném e-shopu Woldoshop.cz. Vyzkoušejte to ještě teď a nechte si kazetu doručit až domů.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search