Pánové, tohle vám udělá dobře!

Nejen dámy si užívají erotických pomůcek. Pánové mají spoustu možností, jak si udělat dobře, ať jsou single, nebo si zpestří sex v páru. Co se bude líbit vám?

Anální kolíky – nebojte se jich

Anální kolíky. Už samotný název napovídá, k jakému účelu se využívá. Možná by si leckdo řekl, že tuto pomůcku využijí pánové homosexuální orientace. Ale kdepak. Jen si uvědomte, jak pracují vaše erotické fantazie. Proč si nezpestřit sex něčím divočejším? Posuňte své hranice milování na jiný level. Anální kolík umí stimulovat erotogenní zóny, však přes anální otvor se dostanete k mužskému bodu G u prostaty. Jak taková pomůcka vypadá? Může mít různý průměr od cca 2 do asi 10 centimetrů. Tvarem tato pomůcka připomíná mužský penis, nebo můžete mít i kuželovitou firmu. Používá se podobně jako dildo nebo také vibrátor. Vymakané hračky totiž disponují i vibračními funkcemi, a to s různými stupni intenzity. Existují i pomůcky, které s pomocí dofukování gumového balónku zvětšují svůj průměr.

Přečtěte si zajímavý článek:  Proč pěstování levandule prospěje celé zahradě i vašemu zdraví?

Vibrační kroužky na penis

Vibrační kroužky jsou klasikou, která se nabízí. Jen si vyzkoušejte hračku, která obejme vaši chloubu a poskytne jí slast, při které si vše bude vrnět blahem. Vibrační kroužky mají i tu výhodu, že jsou poměrně skladné, takže je můžete brát například na cesty. Jak vibrační kroužek funguje? Po nasazení dojde ke zpomalení průtoku krve v penisu, takže erekce trvá déle. Penis se navíc neustále stimuluje a když je muž v partnerce, tak ta si tuto slast užívá s ním. Jak vidíte, erotické pomůcky mají velmi pestré využití a je jedno, zda jste single, nebo v páru. Můžete si hrát navzájem, přinášet rozkoš druhému nebo sdílet užívání pomůcek společně. Objevte proto království erotiky a rozšiřte své možnosti rozkoše. Objevujte nové způsoby slastných hrátek, což jen okoření váš milostný život v jakékoli fázi.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search