Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Ceny energií jdou v posledních měsících a letech prudce nahoru, změna trendu se přitom určitě nedá očekávat. Jak na takovou situaci reagovat? Samozřejmě, nabízí se jen jedna odpověď, mít menší spotřebu elektřiny v domácnosti. Jinými slovy, snažit se o to, abychom byli maximálně efektivní. Podobné změny je třeba udělat už dnes a rozhodně nestačí jen výměna kávovaru za novější model nebo instalace úsporného osvětlení. To jsou jen dílčí kroky, malé proměny, ve kterých je nutno nadále pokračovat. Pokud vytrváte, může být meziroční vyúčtování za odběr elektřiny hodně přívětivé. A možná bude úspora tak vysoká, že zaplatí pár rodinných výletů o volných víkendech.

Přehled nad celou vaší domácností

V následujících letech bude tento pomocník běžným standardem. Můžeme mu ale otevřít dveře už dnes. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby může napovědět, kterým směrem unikají kilowatthodiny. Zkrotit účty za energie je přece úkolem číslo jedna, ostatně, právě díky nim mohou být výdaje vaší domácnosti poměrně vysoko nad očekávanou hodnotou. Nebudete pak vůbec překvapeni z meziročního vyúčtování. Kolik elektřiny jste spotřebovali za poslední víkend? A jak tomu bylo v posledním měsíci? Přehledné statistiky a grafy jsou výbornou nápovědou, kterou už pak stačí jen zužitkovat. Díky časovači si nastavíte dobu, kdy chcete zapnout jednotlivé spotřebiče. Lze si tedy naplánovat týden dopředu, díky ovládání pomocí Google Assistant může být všechno jednoduché.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jaké si vybrat žaluzie do interieru?

Sledujte podrobná čísla i z dovolené

Hodí se do rodinného domu nebo malého bytu. Všude je totiž žádoucí, když máme přehled nad spotřebou elektřiny. Díky aplikaci pro váš smartphone můžete být v kontaktu s domovem i na cestách. Zásuvka může být umístěná kdekoliv, dobrou práci odvede i v teplotách jen lehce nad nulou. Více informací najdete na cel-tec.cz!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search