Žižkov je plný zajímavých míst, proč se tu neusadit?

Je to investice, která se zhodnotí. Vložit peníze do nemovitostí je moudré v každé době, byt, jenž si koupíte, můžete jednou předat i svým potomkům. Ti budou mít snadnější začátek, protože vlastní startovací byt je úplně něco jiného než bydlení pořízené na hypoteční úvěr.

Je jasné, že většina lidí v tomto ohledu uvažuje o Praze. Jde o logickou volbu, hlavní město je plné pracovních příležitostí a nabídne skvělé zázemí pro rodinný život. Česká metropole nabídne kulturu, zábavu i spoustu dalšího, co je pro nás doslova a do písmene nezbytností.

Vyberte si ze široké nabídky

Připravena je pestrá paleta bytových jednotek, stačí si jen vybrat takovou, která bude vašemu životu vyhovovat nejvíce. Nové byty na Praze 3 přinášejí dispozice 1+kk až 5+kk, kde je vytvořeno více než sto metrů čtverečních životního prostoru.

Celkem jde o více než sto bytů, které ještě čekají na své nové vlastníky. Nesou se v duchu moderních standardů, nabídnou účelnost, praktičnost, ale také vzdušnost. Funkčnost je až na prvním místě, každý metr čtvereční je smysluplně využit. Výhodou je také fakt, že v okolí nemovitosti bude výborná občanská vybavenost. Za zábavou, kulturou, ale také povinnostmi nemusíte chodit nikam daleko. Školy, školky, sportoviště, ale i místa pro oddech po práci, vše je připraveno, aby vám dělalo radost.

Přečtěte si zajímavý článek:  Hledáte ideální lustr nebo jiné svítidlo? Nechte si je vyrobit

Zeleně je v okolí víc než dost

Parky jako Židovské pece nebo Parukářka jsou skvělá volba! Pokud si rádi užíváte městskou zeleň, bude pořízení bytu na Žižkově dobrým nápadem, protože parků je v bezprostředním okolí hned několik.

Ještě větší souznění s přírodou pak budou moci vytvořit předzahrádky, které jsou součástí bytových jednotek situovaných v 1. podlaží objektu. Vybrat si můžete i balkon nebo terasu a užívat si zejména letní chvilky o to více!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search