Rekonstruujete svůj dům? Nezapomeňte na odvoz suti!

Pokud jste se pustili do rekonstrukce domu, nebo ji teprve plánujete, určitě se nevyhnete hromadění stavební suti na svojí zahradě. TJe nutné se jí nějakým způsobem zbavit, což jde hned několika způsoby, z nichž tím nejjednodušším je její odvoz.

Stavební odpad nepatří do popelnice

Při rekonstrukci nebo demolici domu se kolem něj začne hromadit stavební odpad, který může být v některých případech i nebezpečný, a proto ho není možné nechat jen tak válet na zahradě. Za stavební odpad totiž nejsou považovány pouze cihly, ale i kov, různé obaly, plasty, sklo a mnoho dalších.

Vhodné je všechny tyto materiály rovnou třídit a při té příležitosti si objednat kontejnery na odpad, do kterých vše vložíte. Poté už jen stačí sehnat společnost, která nabízí odvoz odpadu Praha, a máte vystaráno. Zbavíte se tak nechtěného odpadu a ulehčíte i životnímu prostředí, kterému by mohly některé odpady pořádně uškodit.

Nezapomeňte ani na odvoz suti

Kromě zmíněných materiálů je nutné odvést i suť, kterou tvoří různé kousky betonu, štěrku, asfaltu a dalších materiálů či látek, které nemají na zahradě co dělat. Pokud ji nechcete využít například k vyrovnání terénu na zahradě, jeví se jako nejlepší řešení její odvoz.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak postupoval při rekonstrukci bytu? Důležitý je výběr firmy

Ten můžete zařídit sami, například prostřednictvím přívěsného vozíku. Naloženou suť pak můžete dovézt na sběrný dvůr, kde si však za evidenci suti často účtují poplatky. Jako výhodnější se tedy jeví najmutí specializované společnosti na odvoz suti Praha.

Jednou z nich je i česká firma Marek Vejšický Autodoprava, která nabízí kompletní odvoz odpadu a suti. Zajistí vám nejen jejich naložení, ale i bezpečnou likvidaci. Služby jsou navíc opravdu flexibilní, kdy se vám firma snaží vyhovět téměř ve všem, a to i v rychlosti přistavení kontejnerů, které můžete mít na místě do 1,5 hodiny od zavolání.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search