Pronájem dodávek: 5 situací, kdy vám ušetří čas i práci

Pokud potřebujete převézt větší množství zboží nebo nákladu, bude pro vás pronájem dodávky skvělým řešením. Hravě tak vyřešíte většinu problémů, u nichž byste si s klasickým osobním automobilem nevystačili. Pojďte se s námi podívat hned na 5 situací, kdy oceníte možnost pronájmu dodávky.

Stěhování

Pokud plánujete stěhování máte dvě možnosti, a to buď pustit se do všeho svépomocí, nebo si pronajmout specializovanou firmu. Nejvíce však ušetříte, když se rozhodnete stěhování provést sami. V takovou chvíli pro vás budou ideální pronájmy dodávek, s nimiž jednoduše převezete většinu osobních věcí včetně těžších břemen.

Převoz stavebního materiálu

Jestliže stavíte nebo renovujete dům, budete pravděpodobně potřebovat přepravovat velké množství stavebního materiálu. Hravě si tak můžete pronajmout dodávku na pár dní a navozit většinu materiálu ke stavbě a ušetřit tak za externí dopravu.

Rozvoz zboží

Vlastníci e-shopů a firem využijí pronájem dodávek při převozu zboží. Opět tak ušetříte za externí dopravu, která bude zpravidla mnohem dražší než samotný pronájem dodávky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Renovace střech významně prodlouží jejich životnost

Převoz nábytku a spotřebičů

Pronájem dodávky například u společnosti Van2Go je ideální také pro převoz nábytku a spotřebičů. Doprava e-shopů je obvykle drahá, přičemž se často pohybuje okolo 1 000 Kč či více. Pronájem oceníte hlavně v případech, kdy chcete nově vybavit svůj dům či byt.

Převoz zvířat

Majitelé psů či větších zvířat se mohou potýkat s tím, že přeprava jejich mazlíčků pro ně bude až příliš složitá. I v tomto případě vám dokáže pomoci pronájem dodávek, s nímž snadno převezete své mazlíčky například k veterináři.

Pronájem dodávky je dostupný například u již zmíněné společnosti Van2Go. Ta poskytuje pronájem dodávek online, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu. K vyřízení objednávky si vystačíte pouze s řidičským oprávněním skupiny B a připojením k internetu.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search