Jak si vybrat matraci pro spokojený spánek

Je důležité si uvědomit, že spánku věnujeme až 1/3 svého života, a tato třetina nám dává sílu a energii do nového dne. Proto je důležité, aby náš spánek byl kvalitní a bezproblémový. A k tomu mohou pomoci právě matrace.

Firma Bazyl.cz nabízí širokou škálu exkluzivních ortopedických, sendvičových a vrchních matrací, a to včetně veškerého potřebného příslušenství. K mání jsou i nejrůznější akce:

  • matrace v akci 1+1,
  • matrace se slevou až 50%,
  • dárky k zakoupenému zboží.

Výroba matrací na míru

Ve firmě Bazyl moc dobře vědí, že každý zákazník je jiný a má jiné potřeby. Proto nabízí individuální přístup a každému zájemci pomohou najít matraci, která mu bude vyhovovat nejvíce. V případě potřeby si také lze vyzkoušet matrace přímo v showroomu. Pokud vám je tedy například nákup té správné ortopedické matrace přes internet takříkajíc proti srsti, klidně se pusťte do osobního zkoušení.

Jaké matrace lze poptat

Všechny matrace jsou vyráběny z vysoce kvalitních certifikovaných materiálů, které prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost, což dokazuje například  certifikát ÖKO-TEX® Standard 100. Komfortní matrace se vyrábí například ze studené pěny, PUR pěny, termoelastické paměťové pěny apod, a k mání je i velmi široká nabídka matrací s kokosovým vláknem. Díky použití těchto kvalitních materiálů jsou všechny matrace prodyšné, s dobrou oporou páteře a hlavně dlouho vydrží.

Přečtěte si zajímavý článek:  I s bytovým textilem můžete dosáhnout jedinečného designu. Nebojte se během jeho výběru trochu experimentovat

Firma Bazyl.cz  navíc disponuje vlastní malovýrobou matrací, což jí umožňuje vyrobit každou matraci opravdu kvalitní, komfortní a za dobrou cenu. Navíc je schopna také zajistit dodání zboží po celé České republice v nejkratších dodacích lhůtách. Zjistěte více na stránkách Bazyl.cz – správný výběr matrace totiž zajistí efektivní relaxaci a regeneraci při spánku a odpočinku. A to se rozhodně vyplatí.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search