Moderní bydlení a atraktivní Pražská lokalita? To jsou Byty u parku

Rezidenční čtvrť na Žižkově, vám může nabídnout moderní bydlení, po kterém jste vždy snili. V dosahu zde budete mít veškerou občanskou vybavenost, vše bude v příjemné dojezdové vzdálenosti autem, případně MHD. Okolí nabízí příležitosti, které lze využít ke sportovním aktivitám nebo k relaxaci. Toto místo si oblíbí také milovníci městského života, nakupování a posezení v dobré restauraci nebo kavárně. Byty u parku, jak se tato rezidenční čtvrť nazývá, je jako stvořená pro každého, kdo rád žije aktivně.

V okolí je mnoho příležitostí

Jak jsme již zmínili, o posezení v dobré restauraci nebo v kavárně zde nebudete mít nouzi. Do značné míry tomu přispívá i blízkost Vinohrad, přičemž i na samotném Žižkově se do budoucna plánuje také nové městské centrum na území bývalého nákladového nádraží, které ještě rozšíří nynější možnosti pro setkávání s přáteli nebo nakupování. Projekt Byty u parku je unikátní tím, že je přímo navazující na park Židovské pece. Právě ten je hlavním dějištěm sportovních aktivit nebo možností relaxace, které zde v okolí jsou. Provozovat zde můžete různé sporty, zajezdit si na kole nebo si jít ráno zaběhat. Není to tady ale zdaleka jediné místo, kde lze sportovat nebo relaxovat.

Přečtěte si zajímavý článek:  Vybíráme přehoz na postel. Jak na to?

Byty splňují náročná kritéria

Pokud se podíváme na samotné byty, tak zde najdeme celkem 11 bytových domů, které nabízejí byty o různých dispozicích, a to od 30 až do 140 m². Byty na prodej v Praze 3 tak představují ideální volbu pro majitele s různými požadavky, ať už patříte mezi jednotlivce, dvojice nebo zde chcete bydlet s rodinou. Velmi dobře se architekti postavili k návrhu vnitřních prostor, které nabízejí:

  • Dostatek denního světla
  • Propojení s exteriérem

Právě promyšlené vnitřní prostory jsou zárukou, že zde bude příjemně po celý den. Propojení s exteriérem je také znakem každého dnešního moderního bydlení, kdy v tomto případě je to realizováno prostřednictvím balkónů, lodžií nebo teras.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search