5 tipů na originální dárky, kterými své blízké zaručeně překvapíte

Darovat dárek, který je originální a zároveň vystihuje obdarovaného, je někdy složité. Někteří oslavenci jsou pořádně vybíraví, nebo je pro ně naopak téměř nemožné vybrat dárek, který by odpovídal jejich zálibám. Proto jsme pro vás připravili seznam hned pěti originálních dárků, se kterými zaručeně zazáříte.

1. Fotoobraz jako univerzální dárek

Mezi nejoblíbenější dárky se nepochybně řadí fotoobrazy, které můžete darovat doslova každému bez rozdílu. Darovat přitom můžete svoji společnou fotografii nebo například fotku domácího mazlíčka oslavence. V každém případě máte úspěch zaručený bez ohledu na to, jakou fotografii zvolíte.

2. Tričko s potiskem

Pokud chcete své přátele překvapit a zároveň i pobavit, můžete jim darovat tričko s potiskem. Vsadit můžete na originální motivy, které na klasických tričkách jen tak nenajdete. Kousek oblečení můžete opatřit i o vtipný citát či popisek.

3. Pexeso s vlastními fotografiemi

Jestli chcete svým blízkým darovat dárek, který je originální a zároveň funkční, můžete jim dát vlastní personalizovanou hru. Ta může mít například podobu pexesa s vašimi vlastními fotografiemi – své blízké zaručeně překvapíte.

Přečtěte si zajímavý článek:  Elektrická autíčka pro děti nabízí mnohem více než jen zábavu. Jak byste měli postupovat při jejich výběru?

4. Hrneček s fotkou

Svým blízkým můžete dát i hrneček s fotkou, díky čemuž jim budete vždy nablízku. Při výběru fotografií můžete trochu popustit uzdu svojí fantazii. To samé platí i u designu, kdy můžete většinou vybírat z desítek tvarů, materiálů, barev či velikostí.

5. Náramek s gravírováním

Posledním naším tipem je náramek s gravírováním, kterým můžete svým blízkým dát najevo, jak moc vám na nich záleží. Opatřit jej lze gravírovanou ID známkou, na kterou můžete nechat napsat cokoliv, co uznáte za vhodné. Darovat ho navíc můžete téměř každému bez ohledu na to, zda se jedná o vaše přátele nebo členy rodiny.

Happy Mothers Day Gift Wood - neelam279 / Pixabay

5 tipů na originální dárky, kterými své blízké zaručeně překvapíte

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search