Znáte screenové rolety? Přináší vám řadu výhod

Potřebujete ochranu před dotíravými slunečními paprsky, ale zároveň se nechcete zcela oddělit od působení venkovního světla a tepla? Pak vám představujeme unikátní řešení v podobě rolet ze speciálně vytvořených tkanin.

Na trhu jsou k dostání také jako screenové rolety a mohou vám přinést celou řadu výhod v čele se snadnou manipulací a přívětivou pořizovací cenou.

Screenové rolety vás svými možnostmi překvapí

Nemají podobu lamel, ale ničím nenarušené vrstvy prodyšné a světelně polopropustné tkaniny. Ta je velmi odolná proti povětrnostním vlivům i paprskům UV záření, takže se nemusíte bát o její barevnou ani jinou odolnost.

Je však nutné zvolit roletu s tou správnou výbavou. Samozřejmostí by mělo být její přichycení za pomoci zipu. Bez toho se obejdete jen ve chvíli, kdy ji chcete použít k rychlému odstínění oken, v nichž brání vstupu hmyzu nebo nečistot zároveň praktická síťka.

Vodící lišta i dálkové ovládání

Ovšem všude jinde se vám bude zcela jistě hodit fakt, že se díky zipu nebo postranní vodící liště dokáže screenová roleta dokonale „přicucnout“ k bokům objektu, k němuž byla instalována. Rázem tak můžete skvěle vylepšit svou zahradní pergolu nebo třeba altán. Kvalitní vodicí lišty se pak postarají i o jejich odolnost vůči větru nebo třeba prudkému dešti. Není nutné je tak vytahovat pokaždé, když vás překvapí počasí.

Přečtěte si zajímavý článek:  Proč zvolit koupelnové vybavení od Mexen

A aby to bylo ještě lepší, není nutné, abyste se neustále zdržovali s jejich stahováním a vytahováním. Vše totiž můžete jednoduše zvládnout za pomoci dálkového ovládání (nejmodernější rolety si pak vystačí s pouhou aplikací ve vašem mobilním telefonu). Používání rolet tak bude po všech stránkách opravdu rychlé a pohodlné.

A jako bonus si můžete zvolit z mnoha barevných provedení. Stačí se jen poohlédnout po bohaté nabídce v našich obchodech.

Shutter Roller Shutter Blinds  - anaterate / Pixabay

Znáte screenové rolety? Přináší vám řadu výhod

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search