Rádi byste si postavili nové bydlení přesně podle svých přání a představ? Víme, kam se obrátit

Máte zájem o návrh a realizaci moderního a po všech stránkách ekologického domu na klíč? Pak jste už nejspíš zjistili, že stavebních firem se zkušenostmi s touto problematikou prozatím na našem trhu mnoho není.

Ovšem pokud jste nároční a chcete vsadit na zkušené specialisty, pak se vám jistě zalíbí stavební firma Wobau, která je doslova synonymem designové a profesionální architektury na klíč. Jde o po všech stránkách sehraný tým, jenž tvoří nejenom architekti a projektanti, ale také energetičtí specialisté a stavaři.

Vše, co potřebujete pro svou spokojenost

Díky tomu získáte v rámci jedné jediné smlouvy opravdu vše: od návrhu přes projekci až po kompletní realizaci pro domy na klíč v Ostravě a celém Moravskoslezském kraji. Vše je konzultováno s předními odborníky v daném segmentu, a navíc neustále inovováno o nové postupy a technologie.

I proto je  stavební firma Wobau certifikovaným členem Centra pasivního domu a může se pyšnit největším počtem postavených pasivních domů v Moravskoslezském kraji. Na hotové stavby se tedy můžete přijít i podívat a seznámit se s nimi.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak se dělá gabiónový plot?

Pasivní stavby jako základ nabídky

Nepřekvapí proto, že u této firmy tvoří pasivní domy podstatnou část celého portfolia. A jak se s oblibou říká – cvičení dělá mistra. Mimo to však v nabídce rovněž naleznete stavby nízkoenergetické či dokonce zcela nulové. K mání jsou v luxusní nebo naopak kompaktní verzi.

A během projektu vám specializované oddělení pomůže i s dotacemi od státu pro vaše lepší bydlení – Nová zelená úsporám. Tým specialistů vám bude po celou dobu k dispozici, takže s nimi můžete okamžitě konzultovat vše potřebné. A jak vypadá samotná spolupráce?

Nejdříve obdržíte optimální návrh energetických opatření, vhodných právě pro váš dům (jde samozřejmě o projekt na míru). Právě podle něj je stanovena dotační částka, na kterou máte nárok. A co dalšího tahle stavební firma Ostrava umí? Zjistěte to na stránkách Wobau.cz.

Rádi byste si postavili nové bydlení přesně podle svých přání a představ? Víme, kam se obrátit

Rádi byste si postavili nové bydlení přesně podle svých přání a představ? Víme, kam se obrátit

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search