Plovoucí podlahy, krb či houpačka – vybavení pro Váš nový dům

Zařizujete si svůj vysněný, nově postavený domeček? A sníte zejména o kvalitních podlahách, romantickém krbu a houpačce pro děti na zahradě? Pak jste tady správně. V dnešní době se stávají stále více a více oblíbenými plovoucí podlahy. Mají totiž hned několik předností, které je posouvají v žebříčku oblíbenosti nahoru nad podlahy, které jsou vyrobeny z jiných materiálů.

Plovoucí podlahy pro váš domov

Plovoucí laminátové podlahy poskytují záruku nezávadnosti, trvanlivosti a pěkného vzhledu po dlouhou dobu. Hodí se zejména do obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Při správné péči se můžete těšit z jejich krásného vzhledu i po letech. Tento typ plovoucích podlah se snadno čistí a udržuje a jeho pokládku zvládne každý, alespoň trochu zručný domácí kutil.

Pro chladné zimní večery přijde vhod krb

V obývacím pokoji se bude skvěle vyjímat krb, který oceníte zejména za chladnějších dnů. I když je zrovna venku nevlídné počasí, teplo a zář krbu, ve kterém romanticky praská dřevo, zútulní Váš příbytek. Kvalitní krby vyrábí např. firma České krby s.r.o. Tato firma realizuje krby na klíč, přesně podle Vašich představ. Můžete se na ni s důvěrou obrátit, ať už plánujete stavbu nového krbu, či si přejete přestavit krb starý. V její nabídce najdete také krbové nářadí, čističe skel a další doplňky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Proč pěstování levandule prospěje celé zahradě i vašemu zdraví?

Teplo z krbu můžete také jednoduše rozvést po celém domě pomocí teplovzdušných či teplovodních rozvodů. Díky tomu významně snížíte své náklady na vytápění.

Fireplace Fire Read Book Flames  - ivabalk / Pixabay

ivabalk / Pixabay

Pro děti na zahradu

Nejen děti jistě ocení koupi zahradní houpačky. Vybrat si můžete např. dřevěné zahradní houpačky, kovové zahradní houpačky anebo exkluzivní řadu dřevěných houpaček, které oživí Vaši zahradu. Houpačky jsou vyrobeny z exotických dřevin nebo smrkového dřeva.

Při odpolední siestě jsou houpačky nepřekonatelné. Jistě i Vy se v nich rádi po dobrém obědě uvelebíte a vychutnáte si chvíle odpočinku.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search