Perlový náramek jako MUST HAVE každé šperkovnice – s čím ho kombinovat?

Perlové náramky jsou klasickým a elegantním doplňkem, který dodá každému outfitu šarm a sofistikovanost. Mnohdy však lidé váhají nad tím, jak je nejlépe kombinovat s oblečením. Naštěstí to není tak těžké, jak to na první pohled vypadá.

Vyberte si správnou šířku náramku

Jedním z klíčových faktorů, který ovlivňuje, jakým způsobem je vhodné náramek kombinovat se zbytkem outfitu, je jeho šířka. Délka náramku by měla být zvolena tak, aby perfektně ladila s typem oblečení a vaším celkovým vzhledem. Například užší perlové náramky vypadají nejlépe s elegantním, formálním oblečením. Tím mohou být koktejlové šaty nebo blůzy, a  ty širší jsou naopak přímo ideální pro střídmější a uvolněnější styl.

Kombinujte barvy

Kombinace barev je dalším klíčovým faktorem při výběru perlového náramku. Pokud máte bílý či světlejší perlový náramek, bude nejlépe ladit s jemnými pastelovými barvami, jako jsou růžová nebo baby modrá. Naopak náramek perlový, vyvedený v tmavších tónech (černá, modrá i hnědá), vypadá nejlépe s tmavými barvami, jako je tmavě šedá nebo tmavě modrá.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak si navlnit vlasy a zároveň si je nezničit

Použijte náramek jako hlavní doplněk

Pokud chcete svůj perlový náramek vystavit a udělat z něj hlavní prvek celého outfitu, nebojte se vsadit na kontrast. Tmavý náramek tak nechte vyniknout na světlém oblečení  a naopak. Perlový náramek se také skvěle hodí k jiným šperkům. Můžete si vyzkoušet kombinaci s náhrdelníkem či náušnicemi v podobné barvě. Pokud chcete vytvořit zajímavý a neobvyklý vzhled, zkuste kombinovat perly s drahými kovy, jakými mohou být například stříbro nebo zlato.

Kapitola sama pro sebe jsou pak náramky partnerské, které je obvykle vhodné nosit tak, aby vynikly na první pohled – a to zejména ve chvíli, kdy jsou jejich nositelé spolu. Chcete si vybrat ten správný náramek? Pak vyzkoušejte pestrou nabídku u specialistů Tiniana.cz

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search