Jak si navlnit vlasy a zároveň si je nezničit

Každá žena chce být krásná, ovšem ne vždy je krása zcela bez následků. Však víte, jak to myslíme. V případě vlasů se může jednat o jejich poškození, a to často do té míry, že ho nelze „napravit jinak, než nůžkami.

Máte v rodině dospívající dceru nebo třeba sestřenici, u které se každý rok trápíte s výběrem dárku? I ji by určitě mohla krepovačka potěšit – dívky se také chtějí líbit. Krepovačka je obvykle dostupná ve dvou variantách. Varianta s označením ve větších číslech bývá spíše robustnější a do ruky sedne spíše dospělé ženě, ostatní modely patří spíše do dětské ručky, které si s jejím ovládáním snadno poradí. Na to při výběru myslete.

Zvlnění vlasů, které jim neublíží

Kvalitní krepovačka je díky odolnému povrchu nástavců k vlasům šetrná a neničí je. Velmi snadno se ovládá i udržuje a dostatek prostoru pro sesednutí ploten vyrobí vlnky stejně kvalitní jako v profesionálním kadeřnictví. A o zdraví svých vlasů se rozhodně bát nemusíte, plotny jim nijak neublíží.

Girl Christmas New Year S Eve - 99mimimi / Pixabay

99mimimi / Pixabay

Udělejte si radost také vy

Pokud nenosíte na bradě vikingské strniště a na hlavě čerokézské číro, určitě také trávíte v koupelně soustu času. Udělejte si radost a při výběru dárku pro ženu myslete i na sebe. Stříhací strojek akumulátorový (a nejlépe i voděodolný) s přehledem zvládá zastřihávání vousů i vlasů (lze nastavit výšku střihu od 4-22 mm) a díky modernímu designu se i skvěle drží. Čepele jsou z kvalitní oceli a na jedno nabití vydrží až 45 minut. Navíc je voděodolný, lze ho tedy použít i ve sprše.

Přečtěte si zajímavý článek:  Perlový náramek jako MUST HAVE každé šperkovnice – s čím ho kombinovat?

Při nákupu v kvalitním navíc získáte ke každému přístroji záruku prodlouženou o jeden rok zdarma, stejně jako bezplatnou přepravu závadného výrobku do servisu a zpět. Příznivé ceny spolu s nízkým poštovným činí z internetového nákupu čisté potěšení, u kterého navíc ještě ušetříte.

Girl Curls Wave Hair Wavy Cute - 99mimimi / Pixabay

Jak si navlnit vlasy a zároveň si je nezničit

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search