Parkování u letiště: 5 důvodů, proč byste ho měli určitě využít

Chystáte se na pracovní cestu či dovolenou, ale máte obavy o bezpečí vašeho vozu? Skvělé řešení nabízí parkoviště u letiště, které poskytuje bezpečné místo pro váš automobil během období, kdy budete trávit čas v zahraničí. Nově si tak můžete užít cestování bez zbytečných obav o váš vůz či následného řešení problémů, kdy dojde například k jeho odcizení. Níže jsme tedy pro vás vypsali hned pět důvodů, proč se parkoviště u letiště vyplatí využít.

1. Vysoká bezpečnost

Soukromá parkoviště u letiště jsou zabezpečena tak, aby nemohlo dojít k odcizení či poškození vozu. Pokud by k něčemu takovému i přesto došlo, můžete se spolehnout na záznam z bezpečnostních kamer, které rychle odhalí viníka. U parkoviště letiště Václava Havla TopParking je například využíván nonstop bezpečnostní kamerový systém.

2.  Úspora času

Parkování poblíž letiště vám poskytne i velkou úsporu času, jelikož nemusíte zbytečně hledat parkování ve městě či odlehlých oblastech. Kromě toho si ušetříte i dlouhou cestu na letiště, kdy může dojít i ke zmeškání letu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kvalitní a levné ubytování v Břeclavi – vydejte se poznávat Jižní Moravu

3. Nižší náklady

Pokud se rozhodnete využít služeb parkování na soukromém parkovišti u letiště, můžete počítat s nižšími náklady. V porovnání s cenou parkování ve městě či platbou pokut je úhrada služeb spojených s parkováním na soukromém parkovišti nižší a také výhodnější. Firma TopParking si účtuje za první den 700 Kč – v případě, že chcete využít parkovací místo celý měsíc, vyjde vás předplatné na 1 800 Kč.

4. Maximální komfort

Zpravidla nabízí parkování letiště Praha i potřebný komfort, který během cestování zaručeně oceníte. TopParking nabízí celý kompletní servis, kdy vás po předání automobilu převeze na letiště a následně vás po vašem návratu vyzvedne.

5. Parkování každý den v roce

U většiny soukromých parkovišť můžete parkovat každý den v roce, a to bez ohledu na to, zda je víkend nebo svátek. Služby tak můžete využívat doslova nonstop – vždy je však nutné se informovat předem, jak funguje samotné zamluvení parkovacího místa.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search