I šatní skříň může vypadat skvěle. Poradíme vám, jak na to

Většina lidí si myslí, že skříně jsou nutně jenom praktickým kusem nábytku, který využijete, když hledíte na nedostatek úložných prostor. Opak je však pravdou. Dnes není problémem pořídit si i designové šatní skříně. Tedy takové, které na první pohled vypadají opravdu velice úchvatně. V čem jsou jedinečné a jak docílit unikátního vzhledu?

Vsaďte na moderní dekor

Už dávno to nejsou jenom klasické obyčejné dřevné dekory, typu buku neb o dubu. Do popředí se dostávají stále unikátnější možnosti. A tady doporučujeme začít, pokud od skříně očekáváte, že bude skvěle vypadat. Co se dostává do popředí?

  • Lesklé provedení
  • Využití výraznějších barevných dekorů
  • Kombinace různých materiálů

Zrcadlo jako osvědčená klasika

Nezapomínejte také na možnost stěnu skříně doplnit zrcadlem. Nejenom, že bude vypadat mnohem lépe. Oceníte také zvýšení praktičnosti. Jakmile si vytáhnete a oblečete oblečení, můžete přímo před skříní vidět, zda vám sluší nebo nesluší. Zrcadla můžete využít jak menší, tak i skutečně rozměrná, pokrývající celé křídlo vaší skříně.

Nebojte se ani skla

I to je materiál, který můžete použít právě v souvislosti s vaší skříní. Pokud nechcete nutně využívat zrcadla, nebojte se zajímavých skleněných panelů. Velmi dobře vypadají ty z mléčného skla, které mohou být i různě barevné. I takto lze design vaší skříně vylepšit. Na rozdíl od zrcadel však dané sklo nemá žádnou praktickou funkci, ale jenom tu estetickou.

Přečtěte si zajímavý článek:  Chtějte dárek, který řekne obdarovanému, jak moc vám na něm záleží

Různé lišty a úchytky

I když se může obojí jevit spíše jako drobnosti, rozhodně to vliv na design vaší skříně má. Různé lišty jsou vhodné hlavně proto, že tím narušíte příliš velké plochy, které budou vypadat mnohem příjemněji. Pokud jde o úchytky, ty doporučujeme barevně i designově sladit s klikami, které máte u interiérových dveří. Skříň tak bude působit dojmem, že se do vašeho interiéru mnohem lépe hodí a že je jeho přirozenou a vlastně i samozřejmou součástí.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search