Hledáte ideální lustr nebo jiné svítidlo? Nechte si je vyrobit

Správné osvětlení dokáže našemu bydlení dodat onu kýženou atmosféru. A právě proto bychom jeho výběr neměli podceňovat. Musí ladit jak s vybavením našeho interiéru, tak i s náladou, kterou chcete, aby vyvolávalo.

Bohužel nabídka tohoto sortimentu v obchodech nemusí být tak široká, jak bychom si představovali. A právě proto by měli přijít na řadu výrobci svítidel, kteří dokážou vyhovět všem vašim přáním a představám.

Nechte si osvětlení navrhnout a sestavit

Nezáleží na tom, jestli už máte o svém vysněném svítidle dokonalou představu, anebo byste se spíše rádi svěřili do rukou zkušených profesionálů a nechali si poradit, jaké řešení by bylo ve vašem případě to nejlepší. Skutečně kvalitní zakázková výroba lustru  by měla v případě potřeby zahrnovat obojí.

Nejde tu jen o dodání a výběr vhodných komponentů, ale také odborné nainstalování, dokonale odrážející zamýšlený koncept celého prostoru. Ne vždy totiž musí být osvětlení centrální.

Vsaďte na českou kvalitu

Společnost Bohemia-Design má v oboru navrhování a výroby designových doplňků již mnohaleté zkušenosti. Zaměřuje se především na ty vyvedené v retro a vintage stylu, ale skvěle si poradí i s  moderním a industriálním pojetím. A cizí jí není ani repasování a redesign starých předmětů. Takže pokud chcete vdechnout nový život třeba lustru po babičce, budete mít ideální příležitost.

Přečtěte si zajímavý článek:  Sen o novém bytě skutečností? V Malešicích jich zbývá několik posledních

Všechny produkty jsou vyráběny v ČR. Důraz je přitom kladen zejména na kvalitní materiály. Chcete důkaz? Ve zdejší výrobě si poradí třeba i s Karlovarským porcelánem. Ale ve hře není jen osvětlení. Tito odborníci se jedním dechem věnují i výrobě a distribuci barevných opředených kabelů. A to nejenom samostatně v metráži, ale i například těm určeným pro specifické použití. Poptat lze kupříkladu prodlužovací šňůry, šňůry k lampičkám a lustrům nebo ethernetové kabely. Více se dozvíte na stránkách E-shop.bohemia-design

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search