Co je lepší? Přelivový, nebo skimmerový bazén?

V současné době zájem o zapuštěné bazény neustále roste, ostatně není se čemu divit, protože jsou cenově dostupnější než dříve. Pokud tedy plánujete investovat do zapuštěného bazénu, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti ALBIXON. V nabídce má hned tři různé varianty – bazény přelivové, skimmerové a vypláštěné těžkou fólií. V následujících řádcích se na jednotlivá provedení podíváme podrobněji.

ALBIXON je přední česká společnost zabývající se výrobou a montáží bazénů, ale i zastřešení. Kompletní řešení si tak objednáte od jedné firmy. Bazén ALBIXON je odolný, vyznačuje se dlouhou životností a inovativními technologiemi.

Skimmerové bazény

Oblíbenosti se těší skimmerové bazény, pro jejichž výrobu se používá moderní materiál ALBISTONE, který slibuje dlouhou životnost, stálobarevnost a odolnost vůči teplotám i chemikáliím. Skimmerové bazény se prodávají v mnoha velikostech, přičemž pro vskutku náročnější jedince je připraven model s rozměry 4×8 m s možností hloubky 1,2 m a 1,5 m. Jak už samotný název napovídá, bazén disponuje skimmerem, přes nějž se odstraňují nečistoty z bazénu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Proměňte zahradu v soukromé koupaliště. Jak probíhá stavba bazénu?

Přelivové bazény

Další možností jsou přelivové bazény, které vás nadchnou luxusním designem. Výhodou je, že voda sahá až po samotný okraj bazénu, což u skimmerového bazénu není možné. Stejně jako u předchozího modelu, tak i přelivový bazén může být velký až 4×8 m a hloubka může být 1,2 m a 1,5 m.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

V případě, že máte specifické požadavky na tvar, velikost a vzhled, nadchnou vás bazény vypláštěné těžkou fólií. Co bazén, to originál, navíc využijete i atypický prostor zahrady. Vzhled a tvar je tedy na přání zákazníka a hloubka může dosahovat klidně i 2 metrů.

Tak neváhejte a investujte do kvality. Bazény ALBIXON jsou skvělou volbou.

Swimming Pool Water Background Blue  - Mylene2401 / Pixabay

Co je lepší? Přelivový, nebo skimmerový bazén?

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search