Věnujte pozornost vašemu domovu

Rok se s rokem sešel a je k neuvěření, že už je měsíc po Vánocích. Jak jste začali váš nový rok? Také jste si dali předsevzetí, že si vylepšíte vaše bydlení a zatím jste v tomto směru nehnuli prstem? To se dá snadno napravit. Zamyslete se, která místnost by si zasloužila vaši pozornost nejdříve. Bude to obývací pokoj, ve kterém trávíte nejvíc času? Nebo snad ložnice, která je stejná už mnoho let od doby, kdy jste se nastěhovali? Řekněme, že tedy s úpravami začnete v obývacím pokoji, kde je celá rodina nejčastěji. Jak prostor oživit, aby byl vzdušný, moderní a přitom praktický a útulný?

Upravte si obývací pokoj

Pro každého to znamená něco trochu jiného, proto existuje tolik různých možností, jak pokoj zařídit. Máte-li svůj vlastní osvědčený styl, ve kterém se cítíte dobře, držte se ho. Není třeba za každou cenu měnit něco, co funguje. Pokud už vás omrzely jednoduché bílé stěny, vsaďte na změnu a vyzkoušejte tapetu. Tapety se používají v moderních interiérech poměrně často, někam se velmi dobře hodí tapeta s opakujícím se vzorem, jinde skvěle vynikne fototapeta. Fototapety mohou být velké i menší tapety s vaším oblíbeným vzorem. Často jde o krajinu, městské panorama, pohled z okna na známé světové velkoměsto, nebo třeba vesmír. Někomu se do interiéru hodí tapeta se zvířecím motivem, nebo abstraktními motivy. Záleží především na vašem vkusu a také zařízení interiéru, se kterým by tapeta měla korespondovat.

Přečtěte si zajímavý článek:  Menopauza nemusí být vždy nepříjemná. Zkuste si její průběh usnadnit přírodními produkty

Je-li váš obývací pokoj menší, držte se spíš světlejších barev, které celý prostor opticky zvětší a dodají mu vzdušnost. Naopak v prostorném pokoji se nemusíte bát ani tmavších barev či výraznějších vzorů. Porozhlédněte se v internetovém obchodu Tapeta-dekorace.cz, kde naleznete široký výběr tapet i fototapet. Vybíráte raději osobně? Potom zavítejte do kamenné prodejny Tapeta-dekorace ve Frýdku-Místku.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search