Sen o novém bytě skutečností? V Malešicích jich zbývá několik posledních

Koncept vlastního bydlení – tak, jak ho v Česku známe – dostává v poslední době pořádně na frak. Inflace, růst hypotéční sazby, ale také zdražení a celková nedostupnost stavebních materiálů zapříčinili, že spousta lidí přehodnotila plány a přestala o novém bytě uvažovat. V případě Prahy jsou navíc atraktivní nemovitosti spíše nedostupným artiklem. Ovšem najdou se i výjimky a jednu z nich najdete v Malešicích.

Domov s lesem za zády

Tak zní motto, se kterým se setkáte na oficiálních webových stránkách developerského osobitého projektu Malešický háj. Zkušený český developer Metrostav Development tentokrát cílí na každého, kdo preferuje soukromí a bezprostřední blízkost zeleně. Obojího je v Malšicích dostatek a celkový dojem z daného bydlení umocňuje limitovaný počet nejvíce pěti podlaží. Centrum metropole je přitom vzdálené jen pár minut jízdy.

Malešický háj má ambice na to, aby se stal skutečným domovem lidí, kteří hledají oázu klidu a bezpečí. Lokalita názvy ulic jako Bakalářská, Rektorská, Prorektorská a Univerzitní odkazuje na svou minulost, kdy byla v držení Univerzity Karlovy – a mnohé z původních hodnot zůstaly nastálo otisknuty ve zdejším geniu loci. Malešický park a Malešický les pak představují pomyslnou třešničku na dortu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Renovace střech významně prodlouží jejich životnost

Minimalismus a přírodní materiály

Pět moderních domů v minimalistickém pojetí, 107 exkluzivních bytů s důrazem na funkční dispozice a 108 garážových stání. To je jen několik důležitých čísel, která by měla zajímat každého, koho zaujme koupě bytu v Malešicích. Inspirace přírodou je na projektu znát také na pečlivě zvolených materiálech.

Zájemci si nyní mohou vybrat z posledních volných bytů, které jsou uvedeny v ceníku na webu malesickyhaj.cz. Už jich zbývá jen několik, a tak nezbývá než dodat ono příslovečné „kdo dřív přijde…“.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search