Přivítejte jaro hotovým plotem

Pokud není tuhá zima, není důvod, proč by se nedal stavět plot. Je-li půda zmrzlá, není vhodné dělat výkopové a zemní práce. Na jaře už však tolik nemrzne a ranní přízemní mrazíky na překážku rozhodně nejsou. Máte v plánu letos postavit kolem domu plot? Neodkládejte to a začněte zčerstva hned na jaře. Později to oceníte a třeba tento rok zvládnete i další úkoly.

Jaký vybrat

Máte už představu, jak by měl váš nový plot vypadat? Možností na výběr máte spoustu, důležité je vybírat podle toho, co od plotu očekáváte. Někomu se líbí dekorativní nízký plot, jiný vyžaduje praktičnost a pořizuje si tedy plot vyšší, který mu zajistí soukromí a ochranu. Většinou je podmínkou výběru také dlouhá životnost a pokud možno nenáročná údržba. Proto není divu, že se stále více lidí rozhoduje pro betonový plot. Důvodem je nejen originální dekorativní vzhled, ale také značná variabilita oplocení a rovněž kvalita spojená s dlouhou životností.

Betonový plot poznáte na první pohled, skládá se z betonových sloupků a plotových dílců, které jsou z jedné či obou stran opatřeny vkusným dekorem. Je zcela na vás, jaký dekor si vyberete, kterou zvolíte barvu či tvar zakončení. Pokud se vám zdá plot příliš mohutný, odlehčete ho alespoň opticky pomocí dřevěných latí ve zvolené barvě, které můžete instalovat mezi plotové dílce, nebo je použít k zakončení plotu. Dřevo betonový plot opticky odlehčí, provzdušní a dodá mu šmrnc. Pokud vám nevadí, že nebude plot zcela neprůhledný, vyberte si lamelový plot, který neztrácí nic ze své praktičnosti, ale díky použití lamel je mnohem vzdušnější a elegantnější.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak si vybrat matraci pro spokojený spánek

Nezáleží na tom, zda bydlíte v domku na periferii, v centru města či na vsi, obraťte se na Kulkabex, s.r.o. a nechte si postavit stylový betonový plot kolem vašeho domu. Zajistíme vám nejen prodej, ale také dopravu a odbornou montáž.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search