Párty stany využijete i na vaší zahradě. Máme pro vás několik tipů

Je součástí vašeho domu také zahrada? Pokud ano, a nemáte ambice zde budovat plnohodnotný altán, rozhodně vám mohou přijít vhod párty stany. Ty jsou v posledních letem velkým hitem. A to hlavně pro pozitiva, kam řadíme:

  • Široký výběr velikostí
  • Nízká pořizovací cena
  • Snadná stavba

Jsou ale i další důvody, proč si je pořídit a proč se stanou nedílnou součástí i vaší zahrady. Podívejte se s námi na to, jakou službu dokážou vykonat právě pro vás. Třeba při grilování, ale i různých oslavách.

Ochrana před deštěm

Není nic horšího, než když nevyjde předpověď počasí a místo jasné slunečné oblohy bude pršet. Naštěstí není třeba zoufat, jelikož právě nepromokavý párty stan se stane řešením vašich problémů. V závislosti na konkrétním materiálu budete mít jistotu toho, že snadno odolá nejenom menšímu dešti, ale bez problémů dokáže odolat také silnějšímu lijáku. Díky tomu už nemusíte řešit, jaké konkrétní počasí bude vaši akci doprovázet.

Furniture Leisure Garden  - blende12 / Pixabay

blende12 / Pixabay

Ochrana před sluncem

Ani slunce ale nemusí být to pravé. Zvláště, pokud předpověď hlásí zcela jasnou oblohu a tropické teploty. Vystavovat tělo po dlouhou dobu slunečním parskům nemusí být vždy ideální. Proto je vhodné mít altán právě z toho důvodu, že vás ochrání před sluncem. Nejenom, že eliminuje spálení, úpal, nebo také úžeh. Zapomínat nesmíme ani na to, že dokáže vytvořit i příjemný stín. I toto je důvod pro pořízení.

Přečtěte si zajímavý článek:  Co potřebují patisony na zahradě k maximální spokojenost a proč je nepěstovat na kompostu

Ochrana před větrem

Na trhu je celá řada altánů a některé z nich jsou vybaveny také praktickými bočnicemi. A ty vás nezklamou, pokud je silnější vítr, který vás a vaše hosty nejenom obtěžuje, ale může také sfoukávat věci ze stolu. I zde přijde vhod právě párty stan, který umožní umístit dané bočnice přímo na místo, odkud vítr přichází. Díky tomu vás takový altán ochrání i při tomto problémovém počasí a vaši akci tak rozhodně nic nezhatí. Tím si můžete být stoprocentně jisti.

Festival Garden Celebration Summer  - blende12 / Pixabay

blende12 / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search