Máte problémy s trávením či únavou? Zkuste podpořit svojí střevní mikroflóru

Krása a zdraví se často odvíjí od našeho životního stylu a každodenních návyků. Naše tělo a jeho stav jsou tak odrazem toho, jak se k němu chováme. I přesto většina z nás zapomíná na jeden důležitý orgán, který má velký podíl na fungování našeho organismu, a to střeva. Proč bychom jim měli věnovat stejnou pozornost jako jiným částem těla?

Zdravá střevní mikroflóra je základ

Ještě nedávno velká část lidí přikládala největší váhu imunitnímu systému, který měl a stále má významný vliv na naše zdraví. Ten však není jediným aspektem, který nás chrání před nebezpečnými viry a bakteriemi. Mnohem větší vliv na náš organismus mají totiž naše střeva, a to konkrétně střevní mikroflóra uvnitř nich.

Ta je tvořena tisícovkou druhů hub, mikroorganismů, bakterií a virů, které rozhodují o tom, jak bude naše tělo fungovat. Při špatném rozložení střevní mikroflóry může přestat správně fungovat náš imunitní systém a mohou se projevit i další symptomy včetně únavy, bolestí či celkového diskomfortu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Magnetické kuličky NeoCube 5 mm – K čemu jsou?

Střeva ovlivňují naše tělo i psychiku

Výše jsme se zmínili o tom, že střevní mikroflóra má významný vliv na naše tělo. Tím to však nekončí – jeho složení totiž ovlivňuje i naši psychiku. V první řadě byste se měli snažit doplnit veškeré potřebné vitamíny a minerály. Pomoci vám mohou i přírodní produkty, jako je třeba Spirulina + prebiotikum.

Nezapomínejte na prevenci a výživu

Střeva potřebují naši pozornost stejně jako zbytek našeho těla. Pokud jim nedopřejete správnou péči, brzy se dočkáte negativních výsledků v podobě únavy a dalších zdravotních problémů. Zapomínat byste tak neměli zejména na prevenci a výživu – obojí propojuje doplněk stravy Spirulina + Chlorella + Prebiotikum v tabletách od českého výrobce NATURVITA. Stačí, když si denně vezmete dvě až čtyři tablety a vaše střevní mikroflóra bude v rovnováze. Přípravek objednáte na Gigalekarna.cz.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search