Nepodléhejte trendům a nevzdávejte se DLAŽBY na terasy! Je mnohem praktičtější než dřevo. A proč?

Obsah článku

Chystáte se vytvořit u domku novou terasu, nebo obnovujete tu stávající a jste právě ve fázi rozhodování? Co vybrat na podlahu? Jsou lepší dlažby na terasy, nebo aktuálně moderní dřevo?
Za nás vede jednoznačně dlažba! A proč je podle nás lepší než dřevo? To vám dnes osvětlíme.

Trvanlivost

Jedním z největších důvodů, proč je podle nás dlažba na terasu lepší než dřevo, je trvanlivost. Keramické dlaždice mají delší životnost. Dřevo se může časem poškodit a opotřebovat působením živlů. Vypadá stylově a hřejivě, ale nevydrží tak dlouho jako dlaždice. Naproti tomu keramická dlažba je vyrobena tak, aby vydržela a vždy odolala poškození vlivem počasí.

Údržba

Další výhodou volby keramické dlažby na terasy před dřevem je nenáročnost na údržbu. Dlaždice se udržují a čistí mnohem snáze než dřevo. To vyžaduje pravidelné moření a tmelení, aby se zabránilo poškození vlhkostí. Naproti tomu dlažbě stačí minimální údržba a lze ji snadno vyčistit jednoduchým zametením nebo s použitím mopu.

Rozmanitost

A konečně, keramika nabízí větší rozmanitost. A to nejen pokud jde o možnosti přizpůsobení. Široká škála barev a stylů, vám umožní vytvořit jedinečný vzhled vaší terasy. Ať už dáváte přednost klasickému nebo modernímu stylu, jistě se najdou dlaždice, které vám budou přesně vyhovovat. Masivní dřevo tolik možností samozřejmě nenabízí. Můžete jej namořit různými barvami, ale i tento nátěr budete muset každé minimálně 2 roky obnovovat. Vůbec nejlepším možným řešením je spojit vaši touhu po vzhledu dřeva, s vlastnostmi keramiky. Dlažba v imitaci dřeva může být tím pravým kompromisem pro vaši terasu. A kde vybírat? Zkuste některý ze showroomů KERAMIKA SOUKUP.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search