Moderní tapety s 3D potiskem promění váš byt k nepoznání

Tapety vůbec nejsou zastaralou technikou. Jejich využití najdete v mnoha domácnostech i dnes. Jen se trochu pozměnil styl designu a výrobní materiál. Za absolutní trend dnešní doby se dají považovat tapety s 3D potiskem, které z vašeho obývacího pokoje vytvoří lesní oázu, z ložnice poležení u moře a z koupelny třeba podmořský svět.

Pokrokové 3D tapety mají budoucnost

U klasických tapet se většinou stále dokola opakuje určitý vzor, ale 3D tapety jedním velkým uceleným motivem zakryjí celou stěnu. Každá místnost má jistě jiné nároky, ale v nabídce moderních 3D tapet si určitě najdete motivy pro každou místnost. Vyniknou nejlépe v moderních bytových prostorech, ale svoje využití si nachází také v kancelářích, kavárnách nebo restauracích.

Využijte výhody moderní bytové dekorace

Údržba moderních tapet je velmi jednoduchá. Jde o podstatně kvalitnější materiál, který zaručuje omyvatelnost a stálost barev. Prakticky vám stačí k jejich udržování jen vlhký hadřík. Stejně tak je snadné i jejich odstranění a výměna za novou tapetu, pokud vás motiv časem unaví. 3D tapety můžete také využít k optickému rozšíření bytových prostor nebo jejich prosvětlení.

Přečtěte si zajímavý článek:  Hygienicky čisté holení každý den

3D tapety nejsou určené jen na stěny

Některé druhy tapet můžete použít dokonce i na stropy, podlahy nebo nábytek. Vždy záleží na tom, na jaký materiál je tapeta určená. Dnes seženete 3D tapety na zeď, dřevo, sklo i pvc. Jejich variabilita je téměř nevyčerpatelná a vaší fantazii se nekladou žádné hranice.

Living Room The Interior Of The Be  - 5460160 / Pixabay

5460160 / Pixabay

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search