Komu se nelení, tomu se zelení…

Pohled z okna obývacího pokoje na pečlivě udržovaný trávník potěší každého majitele rodinného domku. Zbavte se zbytečných obav z pěstování trávníku. Existuje společnost, která se zabývá dodáním a položením již vypěstovaného travního koberce. Vy si dokonce můžete i vybírat, a to buď travní koberec OK, nebo běžný travní koberec. Zákazník dostane upravený relaxační prostor kolem domu okamžitě. Nemusí se trápit s výběrem osiva, sázením, věčným zaléváním či vytrháváním plevele.

Pohodlí za příznivou cenu

Tou nemáme na mysli „jen“ cenu živého travního koberce, nýbrž i to, že údržba trávníku se stane vaší oblíbenou činností. Najednou se půda okolo vašeho domku zazelená, a co víc, nebudou vás bolet záda. Navíc se vyhnete začátečnickým chybám při zakládání trávníku. Další nespornou výhodou je, že hotový trávník nemusíte tak často sekat. Získáte vysoce kvalitní a hlavně odolný pažit, který vám budou sousedé závidět. A bez prvotní nadbytečné péče o trávník!

Přečtěte si zajímavý článek:  Jaro je za dveřmi: Víte, jak vybrat kvalitní zahradní nářadí?

V běžném režimu sekáte travní koberec jednou za 7 až 10 dnů a zaléváte dle počasí. I zde si můžete práci usnadnit, když si pořídíte závlahový systém. Je doporučováno i hnojení zhruba 1× za 4 týdny.

Jaké jsou další výhody položeného travního koberce?

Především například prostor okolo nově postaveného domu okamžitě získá na útulnosti. Pokládané trávníky rázem učiní konec blátivým stopám v předsíni. Travní koberec totiž potřebuje maximálně čtrnáct dnů, aby zakořenil. Jen si představte vaše děti anebo pejska, jak vesele skotačí na trávníku. Nic nebrání ani provozování domácího fotbálku či jiného intenzivního sportu. V tomto případě volte travní koberec OKListy jsou tenké a na plochu se jich vejde více než u klasického trávníku. Tím pádem působí naprosto přepychově.

Disponujete pozemkem, kde není nutno mít dokonalý trávník a není pravidelně zatěžovaný? Pak volte běžný travní koberec. Má širší listy, není až tolik hustý, a proto může působit obyčejným dojmem. Ale svůj účel splní stoprocentně.

Chcete zdravý a hustý trávník?

Oba typy trávníků a hlavně i rady, jak ho pěstovat, aby vám přinášel radost a potěšení, vám poskytne společnost René Purkar – www.pokládané trávníky. Firma provozuje pokládky trávníků po celé republice. Neváhejte a kontaktujete odborníky, kteří nic nenechávají náhodě. Společnost používá travní osivo Barenbrug, které je v oblasti pěstování trávníků světovou špičkou!

Komu se nelení, tomu se zelení…

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search