Vánoční dárky pro pány mohou mít i olivovou podobu

Chystáte se na nejkrásnější svátky roku a stále nevíte, co pořídit své drahé polovičce? Pak si přestaňte lámat hlavu, originálních tipů je skutečně více než dost. Vsaďte třeba na kuchyni, kde se váš přítel či manžel opravdu cítí jako doma. Spojte příjemné s užitečným, nechejte si připravit vynikající menu a dejte mu k tomu všechny potřebné ingredience. Chcete si pochutnat a zároveň potěšit svou drahou polovičku? Jinými slovy, splnit hned dvě skvělé věci jedním tahem? Potom využijte šanci, co nabízí právě olivový olej!

Noblesní surovina pro pravé gurmány

Ochutnat vánoční dárky? A proč by ne? Láska přeci prochází žaludkem a je to tak správně, protože dobroty se mají vychutnávat ideálně ve dvojici. Vyzkoušejte balsamico, pochutinu, která provází italský svět už staletí a je zavedenou stálicí i v mnoha dalších evropských destinacích. Voní po rozinkách či karamelu a výborně si porozumí třeba se zvěřinou nebo telecím, ale božskou chuť lze očekávat i v kombinaci s rybími specialitami. Nenechte chuťové pohárky dlouho čekat, naopak, dopřejte jim potěšení z každého sousta. Samozřejmě nejen balzamikovým octem, protože variant se nabízí mnohem více.

Přečtěte si zajímavý článek:  Výběr cestovní láhve na pití: 4 rady a tipy, jak na její správný výběr

Dárek pro muže nemusí mít vůni střelného prachu, rychlých kol nebo adrenalinu a zábavy. Zkuste to tentokrát jinak, dejte svému drahému tip na nedělní obědové menu a darujte tekuté zlato z dálav středomořského světa. Může to být Řecko, Itálie nebo také Španělsko, záleží na tom, kam rádi jezdíte na dovolenou nebo kde sídlí oblíbený fotbalový tým vašeho manžela. O to radši pak ochutná nějaké krajové speciality. A hned v létě zase pojedete do míst, kde to doslova milujete. Rozhlédněte se proto po nabídce, kterou vám přináší extra panenský olivový olej na olivum.cz. Jemnější nebo naopak výraznější varianta? Případně dáte přednost pomyslné zlaté střední cestě? Možná můžete pořídit víc různých odrůd z několika zemí a udělat si malou cestu po Evropě, která bude plná vůní a poznání?

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search